Hakkımızda

EVRENSEL GROUP 1995 yılında,Konusunda uzaman insanların içerisinde bulunduğu seçkin bir gurup tarafından kurulmuştur. Geçen yıllar içinde Şirket , Elektronik güvenlik ürünleri, güvenlik proje tasarımlarının yanında şirket bünyesine eklediği  ; LABORKİM ile laboratuvar cihazları ve kalite kontrol cihazları konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kriterlere sahip bir kuruluş olmuştur. Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci vizyonu ile  Laborkim  , üniversiteler, sağlık kuruluşları, laboratuvarlardaki günlük işler ile araştırma ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için müşterilerine en son ürün ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

Türkiye’de Elektronik Güvenlik ve Bilişim ürünlerine  ek olarak, İp Teknolojilerini  pazarının uygun tedarikçisi olarak sizlere sunması ,başarısının en büyük göstergesidir.

Her şeyden önce dostane ilişkilerin de önde tutulacağı doğru ,  dürüst ve güvenilir çalışma anlayışımız ile daima bu ilkelerimiz doğrultusunda sizlere kısa zamanda  eksiksiz  ve sürekli hizmet vermeyi amaç edindik.

Bu amaçla sizleri de ailemizin içinde görmekten mutluluk duyacağız.